nertili

hotel & restorant

Relaksohuni
dhe ndjeni paqe ne vete

Me një trajner personal meditimi në dispozicion në internet

Duke shijuar një pozicion buzë detit dhe duke ofruar një zonë plazhi privat me kuvertën e diellit dhe cadra falas, Hotel Nertili ofron gjithashtu një bar dhe një restorant me tarracë me pamje nga deti. Dhomat e tij janë të pajisura me ajër të kondicionuar dhe pa Wi-Fi. Qendra e Sarandës është rreth 1 km larg.

Të gjitha dhomat kanë një ballkon me zonë të shtrojë dhe pamje nga deti. Ato përfshijnë një TV kabllor dhe një banjo me dush. Lavanderia dhe shërbimi hekurosje është i mundur me një shtesë.

Pranë hotelit mund të organizohen ekskursione me varkë në Ishullin Krf dhe Ksamil. Nëse ju pëlqen të vizitoni rrethinat, Kalaja e Lekursit është e arritshme në 5 km, ndërsa Qyteti i Lashtë i Butrintit ndodhet 12 km larg.

Stacioni kryesor i autobusëve është 800 m nga Hotel Nertili. Ofrohet parkim falas privat.

cfare ne
ofrojme

Staf shumë i këndshëm. Mëngjesi ishte shumë i shijshëm.
Amira Talley
Shqipëria
Mëngjesi i shkëlqyer. Vendndodhja dhe parkimi i mire.
Vladimir
Estonia
Pastërtia e hotelit dhe njerëzit që punojnë.
Ardian
Switzerland

r
estau
ran
t

Reale. Të freskëta. Ushqimi.

KUZHINA
Italian, Ushqim deti, Bar, Kafe, Mesdhetar, Pub

Add Your Heading Text Here