Mirësevini

Hotel Nertili

Rreth Nesh

Kujtimet më të mira fillojnë këtu

Duke shijuar një pozicion me pamje nga deti dhe duke ofruar një zonë private plazhi me kuverta dhe cadra dielli falas, Hotel Nertili ofron gjithashtu një bar dhe një restorant me tarracë me pamje nga deti. Dhomat e hotelit janë të pajisura me ajër të kondicionuar dhe Wi-Fi. Qendra e Sarandës është rreth 1 km larg.

Duke ofruar një tarracë dhe pamje nga deti, Hotel Nertili është vendosur në Sarandë në Rajonin e Qarkut Vlorë. Hoteli ndodhet 10 m nga deti, hoteli është 28 km nga Qyteti i Korfuzit. Mysafyrët kan në dispozicion restorant gjatë ndenjes se tyre tek ne. Glyfada është 35 km nga Hotel Nertili, ndërsa Paleokastritsa është 34 km larg.

Facilitetet më popullore

 • Parkim falas
 • Në breg të detit
 • WiFi Falas
 • Dhoma Familjare
 • Restorant
 • Dhoma ku nuk pihet duhan
 • Bar

Të përgjithshme

 • Kondicioner
 • Ngrohje
 • Dhoma Familjare
 • Dhoma ku nuk pihet duhan

Gjuhët e folura

 • Greke
 • Anglisht
 • Spanjisht
 • Italjane

Facilitetet e Hotel Nertilit

Të gjitha dhomat kanë një ballkon me zonë ku mund të pushoni dhe pamje nga deti. Dhomat përmbajnë një TV kabllor dhe një banjo me dush. Shërbimet e lavanderis dhe hekurosjes jan të mundura me pages shtesë .

Përjashta

Qasje në breg të detit, tarracë dielli, zonë private plazhi, tarracë dhe kopsht

Facilitete të tjera

Çadra dielli & shezllone apo karrige plazhi

Internet

WiFi është në dispozicion në të gjitha zonat dhe është pa pagesë.

Aktivitete

Plazh, argëtim në mbrëmje dhe biçikleta me qira

Shërbime

Faks / fotokopjim, makina me qira, check-in / check-out i shpejtë, shërbim hekurosje, lavanderi dhe shërbim në dhomë.

Ushqim dhe pije

Fruta, shishe uji, verë / shampanjë, menu të veçanta diete (sipas kërkesës), mëngjes në dhomë, bar dhe restorant

Parkim

Parkim falas publik është i mundur në vend (rezervimi nuk është i nevojshëm). Parkim i aksesueshëm dhe i siguruar.

Dhomat tona

 • Një dhomë gjumi: Një krevat i madh dopio 
 • Dhoma e ndenjes: Një divan 
 • Një dhomë gjumi: Një krevat i madh dopio 
 • Dhoma e ndenjes: Një divan 

Një krevat i madh dopio

Dy krevat tek dhe  një krevat dopio

Një krevat tek dhe  një krevat dopio

Një krevat tek dhe  një krevat dopio i madh 

Një krevat i madh dopio

Çfarë thonë mysafirët tanë për ne

Kjo është pjesa e preferuar e mysafirëve tanë në Sarandë, sipas vlerësimeve të pavarura.

Ne flasim gjuhën tuaj!

"Vend i mirë. Dhomë komode me pamje nga deti dhe në brendë si e mrekullueshme. Vend parkim. Stafi mund tju ndihmojë me bagazhet tuaja. "
Vitalii
Ukrainë
"Vendndodhja e hotelit është shumë e përshtatshme, larg portit dhe zhurmës, por afër në këmbë për shëtitjen në mbrëmje. Në hotel ndodhet plazhi vetëm pak larg, plazhi (guralecët) është gjysmë privat. Në fakt, është falas për mysafirët e hotelit (thjesht thoni në cilën dhomë jeni). Stafi është gjithmonë shumë i sjellshëm, mikpritës dhe akomodues. Restoranti i hotelit, mu në det, është shumë i mirë dhe i lirë. Mëngjesi përfshihet në një çmim të bollshëm dhe të larmishëm: nga mëngjesi ndërkombëtar në atë italian. dhoma komode me banjo te reja. Të gjitha të pastra, me çarçafë që ndërrohen çdo 3 ditë. Padyshim që do të kthehemi në Sarandë. Faleminderit djema, punë e shkëlqyer. "
Michela
Mbretëria e Bashkuar

Zbuloni një hotel që përcakton një dimension të ri të luksit